Україна, м.Київ
Дизайнер інтер'єру
Інна Лисецька
тел. (067)937-10-51
i@solsbery.com.ua

Розробка дизайну інтер'єру

Реалізація проекту. Ремонт.

Дизайн інтер'єру

«Гармония, ось що лежить в основі усіх видів мистецтва на всьому протязі людської історії»

Жолтовский Іван Васильович

Філософія стилю в дизайні інтер'єру полягає в гармонії, яку людина відчуває, споглядаючи і знаходячись в цьому оточенні. Дизайн інтер'єру квартири, будинку або котеджу несе свій настрій і атмосферу, свої відмінні риси. Наш колектив складається з професіоналів (дизайнерів, художників, ремонтно-будівельних бригад) які раді допомогти Вам виразити у Вашому майбутньому інтер'єрі неповторний дух і образ властивий тільки Вам. Так само в дизайні інтер'єру нами велика увага приділяється функціональності, ергономіці, технічним характеристикам приміщення що дозволяють досягти найбільшого комфорту для життя.
Високий професіоналізм, любов до своєї справи дають можливість створювати оригінальний і неповторний вигляд приміщення. Ми розробимо дизайн-проект інтер'єру, виконаємо ремонтно-обробні роботи, підберемо освітлення, тканини та декоративні елементи індивідуально для дизайну інтер'єру Вашої квартири.

Ми надаємо повний спектр послуг в цій області:

Робота починається з вибору стилю і розробки концепції. При замовленні дизайн-проекту для Вас будуть виконані креслення і плани, які знадобляться Вам надалі під час будівельних або ремонтних робіт. Майбутній образ дизайну інтер'єру Вашої квартири або будинку буде виражений в художньому або фотореалістичному зображенні, тобто в акварелі або комп'ютерній графіці. Авторський супровід проекту дизайну інтер'єру до моменту здачі об'єкту замовнику. В процесі роботи дизайнер стежить за тим, щоб концепція та ідеї не були порушені. У дизайн-проект може бути включена послуга з декорування інтер'єру підбору аксесуарів. Сюди входять: текстиль, килими, скульптурки, картини, вази, рослини та інше.

Для чого і кому потрібний сьогодні дизайн інтер'єру?

У сучасному світі дизайн інтер'єру - це такий же атрибут, як хороший автомобіль, діловий костюм, престижний годинник та інше. Наш ринок насичений пропозиціями в області дизайну інтер'єру. Тут і різна якість, і різна цінова політика, що, безумовно, грає на руку потенційному клієнтові - кожен сам вибирає для себе рівень, виходячи зі свого бюджету.

Буває, що і сам замовник не до кінця може визначити, що йому конкретно потрібно, грамотно і чітко сформулювати творче завдання. Тоді в процес пошуку відповідного рішення дизайну інтер'єру включається увесь колектив спільно з клієнтом, і складається концепція необхідного дизайну інтер'єру. Що треба зробити, що б квартира була красивою, затишною і при цьому функціональною?
— що треба переробити в інтер'єрі квартири, що б вона радувала око, і кожне повернення додому приносило тільки радість і почуття комфорту?
Перш, ніж змінити обстановку в приміщенні треба врахувати безліч нюансів таких, як визначення стилю дизайну інтер'єру, кольорові переваги, хобі та спосіб життя сім'ї... Визначити для яких цілей кожна кімната служитиме, з цього витікає, яку атмосферу вона повинна передавати. Розробити схему освітлення, вибрати обробні матеріали і обговорити етапи проведення робіт, а також багато іншого.

Висновок напрошується один: краще із самого початку запросити професійного дизайнера інтер'єру.

Наші недоліки

Ми — не розгортаємо масштабну діяльність в сфері дизайн послуг, під гаслом «Даєш дизайн усій країні»! по тому що справжнє мистецтво ніколи не було масовим. Ексклюзив, комфорт, навіть розкіш - це наш коник. Ми беремо невелике число проектів в рік і розробляємо індивідуальність. Ми - невеликий колектив, але маємо багато ресурсів для втілення найскладніших творчих і технологічних рішень. З нашою командою працюють одні з кращих майстрів України. Ми не продаємо дизайн-проекти на папері, які не підтверджені справою. Кожен свій дизайн-проект інтер'єру ми розробляємо і реалізуємо в обов'язковому порядку. Усім відомо, що навіть найгеніальнішу ідею можна занапастити поганим виконанням, тому на кожному етапі ми контролюємо і виконуємо усі необхідні роботи. Кожен наш крок в роботі спрямований на зустріч Замовнику, усі наші таланти готові працювати на Вас!


Ремонтні роботи

Гарне стилістичне рішення простору (дизайн) і грамотна реалізація усіх задуманих ідей (ремонт) - це два крила літака, якщо одна з сфер підкачає ви ніколи не отримаєте бажаний результат... У послузі «дизайн інтер'єру» і «реалізація» - це два нерозривно пов'язаних поняття. АБ "Солсбері" робить комплексні послуги «об'єкт під ключ». Наш замовник отримає завжди високу якість виконуваних робіт, грамотний підбір необхідних матеріалів в роботі. Ми використовуємо нові технології, що дозволяє значно поліпшити якість ремонтних робіт і їх довговічність, також в нашому арсеналі професійне устаткування, яке дозволяє зменшити термін здачі об'єкту і підвищити якість ремонту Вашої квартири, будинку або офісу.

Ми не пропонуємо

Ми не пропонуємо своєму замовнику стрімголов з надрукованим дизайн-проектом в руках кидатися на пошуки робітників і фахівців в області ремонту, з досвідом ведення складних об'єктів і дорогих матеріалів. Та ще і до того, за зовнішнім виглядом майстра дуже складно з упевненістю сказати, що і як виглядатиме по закінченню його діяльності... Це важка і не завжди увінчана успіхом праця!

"Роботи мають бути виконані на такому високому професійному рівні, щоб задовольнити навіть досвідченого в цій області і почути високу оцінку від нашого Замовника!" - це девіз нашого архітектурного бюро «Солсбері».

У наш динамічний час - хороший, затишний інтер'єр є невід'ємною частиною комфортного життя. Часто, люди довго не наважуються на цей відповідальний крок. А, вирішившись, починають вважати свої фінансові можливості і нервові запаси. Але не варто хвилюватися із цього приводу. Досить замовити дизайн інтер'єру або ремонтні роботи у професіоналів, які знають свою справу і допоможуть вам зорієнтуватися в цій області. Ремонт квартири, котеджу або будинку - не буде причиною незручностей або складнощів, як може здатися на перший погляд.

Матеріали використовувані в роботі

Як вибрати саме ті будматеріали або обробні матеріали для якісного ремонту квартири і майбутнього інтер'єру, що якнайповніше задовольнить саме Ваші запити?

Як не заплутатися в пропозиціях різних фірм та виробників?

Виробники сучасних обробних матеріалів представляють широкі можливості для тих, хто прагне створити незвичайний дизайн інтер'єру з тривалим терміном служби. Інтер'єр, який надовго збереже свій естетичний вигляд задуманий спочатку ремонту. Ви можете в процесі усього ремонту квартири або будинку, отримувати консультації у наших фахівців про нові і добре такі, що зарекомендували себе будівельні матеріали.

Наші переваги

Після закінчення чергового дизайну інтер'єру або ремонту квартири, офісу або будинку наші Замовники залишаються задоволені і як правило, радять нас своїм друзям і знайомим. Співпрацюючи з нами Ви зрозумієте що зробили правильний вибір, довіряючи нам ремонт Вашої квартири, будинку або офісу.
Ми раді допомогти Вам в створенні дизайну інтер'єру красивої, комфортної, затишної і ексклюзивної квартири або будинку.

Гарантія

Гарантія на виконані роботи встановлюється строком на 18 місяців і обчислюється з дня підписання акту здачі-прийому площ в експлуатацію за умови правильної експлуатації площ та комунікаційних систем.

 Искусство помогает человечеству в его движении от прошлого к будущему
Короленко Владимир Галактионович
 
 
філософія дизайну інтер'єрів | стилі в дизайні інтер'єру | дизайн будинку та котеджу | ремонт квартир | стилі у виробах з кування
Дизайн інтер'єрів квартир та суспільних приміщень, перепланування, дизайн-проекти - приватні дизайнери в Києві.
© 2005-2015 «Солсбері» - дизайн інтер'єрів.